banner
صفحه اصلی » محصولات > اسید هیالورونیک
رده محصول

پودر هیالورونات سدیم سلامت و مکمل های غذایی و زیبایی پوست اسید هیالورونیک

با داشتن تجربه و تخصص فراوان، Hi-Tech Trading یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان حرفه ای در چین استقبال شما را برای خرید یا عمده فروشی کیفیت، ایمن و موثر سلام فن آوری سدیم هیالورونات پودر مکمل های غذایی و مراقبت از زیبایی پوست هیالورونیک اسید، حرفه ای ...

ارسال درخواستChat Now

پودر هیالورونات سدیم سلامت و مکمل های غذایی و زیبایی پوست اسید هیالورونیکپودر اسید هیالورونیک چیست؟


اسید هیالورونیک، همچنین به نام هیالورونان یا هیالورونات، به طور طبیعی در تقریبا در هر سلول بدن دیده می شود،

HA را می توان در وزن های مختلف مولکولی با وزن مولکولی مختلف ایجاد کرد که اثرات مختلفی روی پوست ایجاد می کند. برای استفاده در حمایت از زخم درمان و یا بازگرداندن عملکرد مانع، وزن مولکولی بالا بهترین گزینه است. برای بهترین نتایج در کرم ضد پیری و مرطوب کننده، HA با وزن مولکولی کم انتخاب ایده آل است به دلیل افزایش نفوذ HA از طریق پوست. هشدار: مشتریان در کشورهای دارای آب و هوای خشک ممکن است متوجه شوند که اسید هیالورونیک به جای مرطوب کننده اثر خشکی دارد. این نظریه است که این به علت HA طراحی مرطوب دور از پوست است.


مشخصاتویژگی


1. قابل اعتماد و ایمن: اسید هیالورونیک Grade Cosmetics ما Certified Ecocert است و تولید ما به شدت تحت استانداردهای ISO 9001 و GMP مدیریت می شود. این همه محصولات تخمیر شده، منابع غیر حیوانی، غیر GMO و غیر BSE / TSE هستند.

2. خلوص بالا و ناخالصی کمتر: محتوای اسید گلوکورونیک بالاتر، پروتئین پایین تر، فلزات سنگین و محتوای اسید نوکلئیک، در مقایسه با اسید هیالورونیک دیگر در بازار لوازم آرایشی.

3. انواع مختلف وزن مولکولی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف.


مزیتدربارهی ما


Qufu سلام فن آوری شرکت بازرگانی، با مسئولیت محدود متعهد به تحقیق و توسعه، تولید، فروش و بازاریابی از محصولات سری اسید هیالورونیک با کیفیت بالا و مقرون به صرفه است. شرکت واقع در منطقه توسعه فناوری پیشرفته Qufu ----- زادگاه کنفوسیوس.
به عنوان متخصص در تحقیق و توسعه محصولات HYALURONIC ACID در چین، ما رهبر جهانی در بازار مواد خام HA است، و در حال حاضر ما نیز به فروش و تبلیغ نام تجاری محصولات نهایی HA اختصاص داده شده است.

محصولات قوی ما عبارتند از: اسید هیالورونیک Filler، Mesotherapy هالورونیک اسید سرم، ژل هیالورونات سدیم پزشکی، مواد اسید هیالورونیک و لوازم آرایشی و بهداشتی اسید هیالورونیک اسید.

علامت های تجاری ما: Top-Q، Charmost، Bomsur، که بسیاری از نظرات مثبت در آسیای جنوب شرقی، آمریکای جنوبی، جنوب اروپا، غرب اروپا و غیره دریافت کرده اندHot Tags: سلام فن آوری سدیم هیالورونات پودر مکمل های غذایی و زیبایی مراقبت از پوست هیالورونیک اسید چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید

پرس و جو