banner
صفحه اصلی » محصولات > اسید هیالورونیک > درجه مواد غذایی HA
رده محصول

تولید کننده هیالورونات سدیم درجه پایین مواد مولکولی فروش پودر اسید هیالورونیک HA

Hi-Tech Trading، یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای در چین، از شما می خواهد که با کیفیت بالا، ایمن و موثر با کیفیت پایین، وزن کم مولکولی، محصول پودر هیالورونات سدیم هیالورونیک اسید، خریداری یا عمده فروشی خود را جلب نمایید. هر گونه سوال، با ما تماس بگیرید: sales@qfhitech.com

ارسال درخواستChat Now

تولید کننده هیالورونات سدیم درجه پایین مواد مولکولی فروش پودر اسید هیالورونیک HAپودر اسید هیالورونیک چیست؟


اسید هیالورونیک (HA) نیز نامیده می شود هیالورونات سدیم یک مولکول پلی ساکارید ماکرومولکولیک است که از تکرار واحدهای Disaccharide از اسید گلوکورونیک و N-acetylglucosamine تشکیل شده است. این به طور گسترده ای در فضای خارج سلولی از بافت های انسانی و حیوانی، بافت، بند ناف، مفاصل پوست سینوویا و cockscomb و غیره قرار دارد.

HA تجاری معمولا یک نمک سدیم است که به نام هیالورونات سدیم است که معمولا اسید هیالورونیک نامیده می شود. HA یک بیولوژی جدید در خانه و خارج از کشور است. وزن مولکولی آن چند ده هزار تا چند میلیون است. این محلول آبی دارای توانایی رطوبت بالا، ویسکلوالستتیک بالا و روانکاری است. این محصول به طور گسترده ای در لوازم آرایشی، دارویی و بهداشت و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.کاربرد


مکمل های غذایی

اسید هیالورونیک استخراج شده از شانه خروس را نمی توان توسط دستگاه روده جذب کرد. اما، دانشمندان ژاپنی یک تکنیک اختصاصی آنزیم-شکاف را برای کاهش وزن مولکولی اسید هیالورونیک بدون تغییر ماهیت شیمیایی آن توسعه داده اند. این باعث می شود اسید هیالورونیک به عنوان مکمل غذایی تغذیه شود، بسیاری از انواع آن به راحتی برای استفاده تجاری استفاده می شود.

 

عملکرد و استفاده


این یک مولکول پلی ساکارید مخصوص است که روان کننده طبیعی در مفاصل انسان است. هنگامی که در مفصل قرار می گیرد، حتی یک مفصل با حداقل یا بدون غضروف، می تواند یک اثر بالشتک ایجاد کند.

استفاده از آرایشی: HA به طور گسترده ای توسط صنایع آرایشی و متخصصین پوست در محصولات ضد پیری و مرطوب استفاده می شود زیرا HA بسیار هیدروسکوپیک است (جذب و حفظ آب).

استفاده از طبی: HA به کنترل مهاجرت سلولی که از سلول ها محافظت می کند کمک می کند و همچنین سلول های سفید را فعال می کند. از آنجایی که یک ماده اندوژن است، می توان از طریق تحریک سیستم ایمنی بدن برای کاهش نیاز به آنتی بیوتیک استفاده کرد. همچنین می تواند عفونت های باکتریایی را کاهش دهد و مانع از رشد انواع مختلف باکتری ها شده است. همچنین نتیجه گرفته شده است که HA حتی تعداد عفونت های مزمن برونشیت را در بیماران کاهش می دهد.


بسته بندی و حمل و نقلدربارهی ما


Hot Tags: تولید کننده هیالورونات سدیم درجه پایین مواد غذایی خالص تولید کننده هیالورونات سدیم هیالورونیک چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید

پرس و جو