banner
صفحه اصلی » محصولات > پرکننده اسید هیالورونیک > متقاطع HA Filler
رده محصول

2CC سوپر عمیق TOP-Q HA پرکننده تزریقی اسید هیالورونیک تزریق پوست

Hi Tech، یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای در چین، از شما گرامی می گیرد که برای خرید و یا خرید و فروش محصولات با کیفیت بالا، ایمن و موثر، تزریق فوق العاده دندان های فوق العاده دایره ای 1cc Hyaluronic Acne به منظور افزایش لب. .. هر گونه سوال، لطفا با ما تماس بگیرید: sales@qfhitech.com

ارسال درخواستChat Now

2CC سوپر عمیق TOP-Q HA پرکننده تزریقی اسید هیالورونیک تزریق پوستمعرفی


TOP-Q ® Hialuronic Acid Dermal Filler چیست؟

TOP-Q® یک درپوش تزریقی طولانی مدت پوست است. این اسید هیالورونیک است که به صورت طبیعی در بدن موجود است، 100٪ خالص، متقاطع، قابل جذب و غیر قابل جذب است. محصول ما یک ماده ژل مانند است که به پوست تزریق می شود تا چربی های عمیق و حجم را پر کند.


4 نوع محصول TOP-Q را می توان انتخاب کرد:
مشخصات


گواهینامه هاسوالات متداول


1 آیا ایمن است؟
خطرات ناشی از درمان با Top-Q Super Dermal Filler بسیار ناچیز است، به طوری که به طور طبیعی در بدن رخ می دهد. این بدن از بین رفته است. هیچ کدام از آن در پوست باقی نمی ماند و پوست آسیب نمی بیند.

2 مدت زمان طولانی اثر چیست؟
نتایج درمان برای هر فرد متفاوت خواهد بود. در یک مطالعه بالینی، نتایج درمان به مدت 8 ماه تا 16 ماه پس از اولین جلسه درمان برای اکثر بیماران ادامه داشت. درمان لمس کردن می تواند اثر مورد نظر را حفظ کند.

3. چه مدت جلسه درمان را طول می کشد؟
این یک فرایند بسیار سریع و آسان است که توسط Top-Q Super Dermal Filler درمان می شود. همانطور که هیچ پروتز مورد نیاز نیست، درمان می تواند بلافاصله انجام شود. درمان معمولا 30 دقیقه طول می کشد.

4 آیا تزریق صدمه دیده است؟
اکثر مردم این تزریق را نسبتا بدون درد پیدا می کنند. آنها ممکن است کوچکتر شوند. اگر دوست دارید، یک بیهوشی موضعی می تواند به منطقه تحت درمان قبل از روش خود اعمال شود. هنگام افزایش لب، تزریق بیهوشی محلی اغلب استفاده می شود.

5 آیا عوارض جانبی مرتبط با درمان Top-Q Super Dermal Filler وجود دارد؟
عوارض جزئی می تواند رخ دهد، اما آنها به طور کلی سبک و آسان برای مدیریت هستند. عوارض جانبی Top-Q Super Dermal Filler شامل تورم جزئی، قرمزی و شاید برخی ناراحتی های خفیف در محل تزریق است. واکنش های واگیر ممکن است تا هفته ها در موارد نادر ادامه یابد.

6. آیا می توانم با استفاده از Super Dermal Filler Top-Q اگر درمان لیزری یا جراحی دیگر پلاستیک داشته باشم؟
اگر اخیرا عمل جراحی پلاستیک انجام داده اید، باید زخم خود را صبر کنید تا برش کامل شود. پس از بهبودی پوست به وضعیت عادی، می توانید از Top-Q Super Dermal Filler Treatment استفاده کنید.

Hot Tags: چای سازنده تزریق داخل صفاقی 2cc فوق العاده عمیق بالا q تزریق چربی Hyaluronic acid چینی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید

پرس و جو