banner
صفحه اصلی » محصولات > پرکننده اسید هیالورونیک > متقاطع HA Filler
رده محصول

25 میلی گرم بر میلی لیتر حاوی اسید هیالورونیک حاوی 20 میلی لیتر فریزر برای پستانداران و تزریق دهان و دندان

Hi Tech، یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای در چین، از شما گرامی می گیرد که برای خرید و یا خرید و فروش محصولات با کیفیت بالا، ایمن و موثر، تزریق فوق العاده دندان های فوق العاده دایره ای 1cc Hyaluronic Acne به منظور افزایش لب. .. هر پرسشی، لطفا با ما تماس بگیرید: sales@qfhitech.com

ارسال درخواستChat Now

25 میلی گرم بر میلی لیتر اسید هیالورونیک فلفل 20 میلی لیتر برای پودر تزریقی پستان و پستاندارتوضیحات محصول


اسید هیالورونیک Filler در حال تبدیل شدن به انتخاب محبوب به عنوان یک filler موقت برای افزایش چهره. این یک روش بی خطر و غیر جراحی است که به راحتی خطوط صورت و حفره ها را نرم می کند. این همچنین دارای مزیت افزوده است که نیاز به آزمایش پوست قبل از استفاده ندارد. اسید هیالورونیک در پرکننده به آب در بافت ها متصل می شود و پس از تزریق یک قوام صاف و ژل مشابه می شود.


پنج نوع از محصولات را می توان انتخاب کرد - Fine، Derm، Derm Deep، Ultra Deep andSubskin. این پنج محصول امکان سریع و موثر بسیاری از نیازهای بیمار را برای اصلاح و تقویت چروک و چروک می دهد.مشخصات


ناحیه تزریق
گواهینامه هابسته بندیدربارهی ماسوالات متداول


1 آیا تزریق ژل هیالورونیک اسید امن است؟
خطرات بسیار زیادی وجود دارد که به درمان با تزریق ژل هیالورونیک اسید با تکنیک Hy-Tech مربوط می شود، به خصوص به دلیل اینکه اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن رخ می دهد. اسید هیالورونیک توسط بدن دفع می شود. هیچ کدام از آن در پوست باقی نمی ماند و پوست آسیب نمی بیند.

2 مدت زمان طولانی اثر اسید هیالورونیک چیست؟
نتایج درمان برای هر فرد متفاوت خواهد بود. در یک مطالعه بالینی، نتایج درمان به مدت 1 سال پس از اولین جلسه درمان، برای اکثر بیماران ادامه داشت. درمان لمس کردن می تواند اثر مورد نظر را حفظ کند.

3 درمان چگونه انجام می شود؟
ژل Hi-Tech crystal clear به مقدار کمی با یک سوزن بسیار خوب تزریق می شود. ژل حجمی را در زیر چروک ایجاد می کند که برداشته شده و برداشته می شود. هنگام افزایش لب ها یا خطوط صورت، Hi-Tech حجم و شکل را به محل درمان می افزاید.

4 چه مدت جلسه درمان را می گیرد؟
این فرآیند بسیار سریع و آسان است که توسط تزریق ژل هیالورونیک اسید با تکنولوژی Hi-Tech درمان می شود. همانطور که هیچ پیش آزمون لازم نیست، درمان می تواند بلافاصله انجام شود. درمان معمولا 30 دقیقه طول می کشد.

5 آیا تزریق اسید هیالورونیک صدمه دیده است؟
اکثر مردم تزریق ژل اسید هیالورونیک را نسبتا بدون درد دریافت می کنند. آنها ممکن است کوچکتر شوند. اگر دوست دارید، یک بیهوشی موضعی می تواند به منطقه تحت درمان قبل از روش خود اعمال شود. هنگام افزایش لب، تزریق بیهوشی محلی اغلب استفاده می شود.

6. چگونه تزریق ژل هیالورونیک اسید با تکنولوژی Hi-Tech کار می کند؟
تزریق ژل اسید هیالورونیک Hi-Tech یک ژل شفاف با اسید هیالورونیک متقاطع است، هیچ حیوانی قابل استفاده نیست. اسید هیالورونیک یک ماده بافتی شبیه اسید هیالورونیک است که به طور طبیعی در بدن رخ می دهد.
Hi-Tech Hyaluronic Acid تزریق ژل حاوی اسید هیالورونیک با افزایش حجم پوست شما، ایجاد نرمی و احیای ظاهر خود، طبیعی به نظر می رسد.
غیر طبیعی حیوانات، هیچ آزمایش پوستی روش ساده حدود 30 دقیقه با نتیجه ایمن و موثر گرفته شده است.

Hot Tags: چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید، 25 میلی گرم / میلی لیتر اسید هیالورونیک، 20 میلی لیتر اسید هیالورونیک، برای افزایش سینه و باسن

پرس و جو