banner
صفحه اصلی » محصولات > کندرویتین سولفات > غضروف گاو
رده محصول

تامین کارخانه 85٪ طبیعی سولفات کلروتین با بهترین قیمت

به عنوان چین حرفه ای تولید کننده و تامین کننده Chondroitin سولفات برای بیش از 15 سال، Hi-Tech دارای شهرت خوبی با محصولات با کیفیت برتر، قیمت رقابتی تر و خدمات مشتری متفکرانه است. برای هر گونه سوال، لطفا با ما تماس بگیرید: sales@qfhitech.com

ارسال درخواستChat Now

تامین کننده کارخانه 85٪ سدیم کلروتین طبیعی با بهترین قیمتمعرفی


کندرییتین سولفات نوعی از مكوپولیساكاردار اسید است كه از غضروف های حیوانی سالم، خوراك و حیوان خانگی و یا غضروف كوسه استخراج می شود. این متشکل از هوندرویتین سولفات A، C و سایر سولفاتهای مختلف هوندرویتین است. آن به طور گسترده ای در ماهی، پستانداران و غضروف پرنده ارائه شده است. قراندیکا سولفات سدیم نمک سدیم گلیکوزامینو گلیکان خطی سولفات شده است. کلروتین سولفات به طور گسترده ای به عنوان ماده ای برای مواد غذایی، لوازم آرایشی و دارو استفاده می شود. اخیرا استفاده از سدیم کلردرویتین برای درمان علائم استئوآرتریت بسیار محبوب شده است.


انواعکاربرد


1. به عنوان ماده خام پزشکی استفاده می شود، می تواند سنتز موکوپلی ساکارید ها را ارتقاء دهد، ویسکوزیته سینوویا را بهبود بخشد و متابولیسم غضروف آرتروئیدی را با اثر قابل توجهی از تسکین درد و تسکین درد بهبود بخشد.

2. به عنوان غذای تغذیه ای از دیابت استفاده می شود، می تواند آن را به جای کورتیزول درمان کند و برخی از درمان های پزشکی را بر روی آرتریت روماتوئید و هپاتیت دارد.
3. استفاده در صنعت تغذیه و مواد افزودنی خوراکی.بسته بندی و حمل و نقلدربارهی ما


Hot Tags: کارخانه تامین 85٪ سدیم کاندرویتین طبیعی با بهترین قیمت چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، خرید

پرس و جو