banner
صفحه اصلی » در باره ما
در باره ما


با بیش از 15 سال خدمات عالیآرامگاه و پرستشگاه فناوری تجارت شرکت با مسئولیت محدودتولید حرفه ای و exportor که متخصص در زمینه های دارویی، تغذیه و زیبایی با انتگرال عرضه برای مشتریان است.

محصولات مارک تجاری ما:بالا-س, Charmost, Bomsur، که دریافت کرده اند بسیاری از بازخورد مثبت در جنوب شرقی آسیا و آمریکای جنوبی و جنوب اروپا و غرب اروپا، و غیره.
ما کارخانه GMP مورد نیاز را تامین کند. در حال حاضر خودکار تخمیر و تجهیزات، سیستم مدیریت کیفیت کامل و روش های مدرن تست. فرایند های تولیدی ما در حال حاضر م، سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 رسیده است. در حال حاضر expertises و استادان متخصص در reseaching هکتار سری برای داروسازی, بهداشت غذا, محصولات آرایشی و زیبایی.
علاوه بر این، ما ارائه کامل نصب شده و خدمات خصوصی برچسب زنی برای ایجاد خط منحصر به فرد خود را از محصولات اسید هیالورونیک.

خوش آمدید به بازدید از کارخانه ما، ما است که مایل به اشتراک گذاشتن بیشتر با شما هستند!


اصولسلام فن آوری

"استعداد"روح توسعه سازمانی است. سلام فن آوری تجربه غنی است در صنعت بهداشت و زیبایی RandD، فن آوری و مدیریت استعداد در همان زمان ساخت با کیفیت بالا تیم توسعه محصول شرکت، نوآوری، جذب و گذاشته یک بنیان قوی برای تعمیم.
"خدمات"نیروی محرکه توسعه سازمانی است. به عنوان رقابت به طور فزاینده ای شدید بازار ما عمیقا خدمات ماموریت "ارائه به مشتریان با راحت ترین و حرفه ای ترین سرویس" شعار خدمات ما است. شرکت های دارای کیفیت کلاس اول فروش, RandD, تدارکات تیم، هر جا به مشتریان با مشاوره و خدمات.
"حسن نیت"ما فرهنگ سازمانی است. می تواند تنها برنده مشتریان اعتماد یکپارچگی شرکت را برای ارائه به مشتریان با رضایت بخش ترین محصولات و خدمات شرکت را می توان توسعه پایدار و سالم.
ما مشتاقانه منتظر است تا همکاری با شما و طولانی مدت ایجاد و و برنده رابطه کسب و کار.

ما ضمن استقبال از مشتریان کسب و کار انجمن و دوستان از تمام نقاط جهان برای تماس و همکاری برای منافع دو جانبه به دنبال.